Pharma.info.pl

Portal Informacyjno - Prawny Pharma.info.pl był pierwszym na polskim rynku serwisem skierowanym do branży farmaceutycznej. Pharma.info.pl w dalszym ciągu jest największym portalem specjalistycznym dla farmacji. Użytkownikami portalu Pharma.info.pl są przede wszystkim pracownicy firm farmaceutycznych, ale również hurtowni farmaceutycznych, kancelarii prawnych, importerów równoległych i agencji reklamowych. Portal Pharma.info.pl stanowi niezawodne źródło codziennych ważnych informacji z zakresu prawodawstwa polskiego i unii europejskiej oraz przegląd prasy, wiadomości branżowe, materiały szkoleniowe, artykuły pisane przez ekspertów z branży, analizy i opinie prawne dla dyrektorów, managerów i specjalistów z branży farmaceutycznej.

pharmalogica.pl

Serwis pharmalogica.pl stanowi repozytorium informacji i dokumentów branży farmaceutycznej, przede wszystkim z zakresu prawno-regulacyjnego. Jego zasadniczą ideą jest udostępnienie wszystkich najważniejszych wiadomości publikowanych przez branżę w jednym miejscu, z zapewnieniem jednocześnie aktualności ale i dostępu do archiwalnych danych.

Fix&Print

Naszym Partnerem w druku materiałów jest Fix&Print.
Proste metody uniknięcia problemów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy rozmawiać z drukarkami i kserokopiarkami. Konserwujemy, serwisujemy, ale przede wszystkim dbamy o nie, byś mógł być w pełni zadowolony z ich pracy i z naszej współpracy. Zadbaj o swój sprzęt i o dobre samopoczucie - od nas otrzymasz ofertę przygotowaną specjalnie na miarę Twoich potrzeb.

Polish Product

Polish Product jest programem wspierającym i promującym polskie firmy jak i produkty rynku krajowego. Od samego początku istnienia program cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Wydawany przez nas Certyfikat Polish Product stanowi potwierdzenie autentyczności Polskości Firmy czy Produktu.
Polish Product to czytelny znak rzetelności dla kontrahentów na rynku krajowym oraz firm z całego świata, szukających partnerów biznesowych czy produktów.
Polish Product to też prestiżowe wyróżnienie skierowane dla odkryć o Polskim Rodowodzie.

Znaneleki.pl

Znaneleki.pl jest miejscem wymiany poglądów oraz opinii na temat leków. Wierzymy, że właściwa ocena pomoże konsumentom wybrać odpowiedni lek lub odnaleźć jego tańszy zamiennik.Każdego dnia dostarczamy informacje związane z rynkiem farmaceutycznym, w taki sposób by przybliżyć zagadnienia medyczne naszym użytkownikom. Znaneleki.pl przedstawia również informacje dla profesjonalistów z branży farmaceutycznej. Prezentujemy nowości i ciekawostki z branży farmaceutycznej. Dzięki forum każdy ma możliwość czynnie uczestniczyć w naszej społeczności i poznawać opinie o lekach. Misją znaneleki.pl jest to, by stały się codziennym narzędziem i pomostem między lekarzem apteką a pacjentem.

PMR Publications

PMR www.pmrcorporate.com to firma specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości informacji rynkowych oraz usług firmom zainteresowanym krajami Europy Środkowo-Wschodniej i innymi wschodzącymi rynkami. Do głównych obszarów działalności PMR należy wydawanie publikacji biznesowych, świadczenie usług konsultingowych i badania rynku. Obecna na rynku od 1995 roku, oferująca najwyższe międzynarodowe standardy jakości produktów i usług oraz posiadająca jedne z najczęściej odwiedzanych portali informacyjnych, PMR jest jedną z największych firm w swojej branży w Europie Środkowo-Wschodniej.

ClinicalTrials.pl

Service4pharma.pl

Service4pharma.pl to specjalistyczny portal B2B skierowany do managerów firm farmaceutycznych, promujący oferty towarów i usług firm, skupionych wokół tego sektora rynku. Portal Service4pharma.pl to cenne źródło informacji o najważniejszych wydarzeniach w branży farmaceutycznej.